Loading...
يكشنبه 13 آذر 1401 مدیر عطریمو 85 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن زنانه تیری موگلر آنجل ادو تویلت 2019


در سال 2019، شرکت عطرسازی تیری موگلر که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، ادکلن تیری موگلر آنجل ادو تویلت 2019 را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر تیری موگلر آنجل ادو تویلت 2019 با نام Angel Eau de Toilette (2019) هم شناخته می شود.
برند تیری موگلر متعلق به کشور فرانسه است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر گلی میوه ای شیرین شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از لویس ترنر، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: نارنگی ماندارین، گل صدتومانی
اسانس میانی عطر: سیب ، پرالین، دانه‌های قرمز
اسانس پایه عطر: نعناع هندی ، سدر ، روایح چوبی
این عطر زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر تیری موگلر آنجل ادو تویلت 2019، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت ادکلن را مشاهده کنید.
تیری موگلر آنجل ادو تویلت 2019
خرید عطر ادکلن از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید