Loading...
يكشنبه 12 دی 1400 مدیر عطریمو 95 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل زنانه جیونچی آنجئو دمون له پارفیوم اند آکورد ایلیسیت


برند جیونچی ادکلن اصل جیونچی آنجئو دمون له پارفیوم اند آکورد ایلیسیت را در سال 2015 معرفی کرد. جیونچی علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
جیونچی کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، جیونچی آنجئو دمون له پارفیوم اند آکورد ایلیسیت می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. جیونچی آنجئو دمون له پارفیوم اند آکورد ایلیسیت - Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی شرقی چوبی دسته بندی می شود. لوکاس سوزاک، اولین بولنجر از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های نارنگی، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل یاس، شکوفه پرتقال ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، کهربا، وانیل ، نعناع هندی ، چرم است.
برای خرید ادکلن زنانه جیونچی آنجئو دمون له پارفیوم اند آکورد ایلیسیت به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید