Loading...
چهارشنبه 21 دی 1401 مدیر عطریمو 166 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن زنانه جیونچی آنجئو دمون له سکرت الیکسیر (جیوانچی آنژو اترنج الکسیر)


در سال 2011، شرکت عطرسازی جیونچی که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، عطر اصل جیونچی آنجئو دمون له سکرت الیکسیر (جیوانچی آنژو اترنج الکسیر) را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر جیونچی آنجئو دمون له سکرت الیکسیر (جیوانچی آنژو اترنج الکسیر) با نام Ange ou Demon (Etrange) Le Secret Elixir هم شناخته می شود.
برند جیونچی متعلق به کشور فرانسه است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر چایپر گلی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. عطاران این عطر خارق العاده، با ترکیب عناصر طبیعی و خاص توانستند به خوبی از پس خلق رایحه خاص و کاملاً انحصاری بر آیند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: لیمو ترش، بهار نارنج، چای
اسانس میانی عطر: یاس، شکوفه پرتقال ، پلومریا
اسانس پایه عطر: مشک ، وانیل ، نعناع هندی ، سدر
این عطر زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر جیونچی آنجئو دمون له سکرت الیکسیر (جیوانچی آنژو اترنج الکسیر)، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت ادکلن را مشاهده کنید.
جیونچی آنجئو دمون له سکرت الیکسیر (جیوانچی آنژو اترنج الکسیر)
خرید اینترنتی عطر از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید