Loading...
چهارشنبه 08 تیر 1401 مدیر عطریمو 54 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل زنانه جیونچی آنجئو دمون له سکرت (جیوانچی آنژو اترنج لی سیکرت)


در سال 2009، شرکت عطرسازی جیونچی که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، عطر جیونچی آنجئو دمون له سکرت (جیوانچی آنژو اترنج لی سیکرت) را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر جیونچی آنجئو دمون له سکرت (جیوانچی آنژو اترنج لی سیکرت) با نام Ange Ou Demon (Etrange) Le Secret هم شناخته می شود.
برند جیونچی متعلق به کشور فرانسه است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر رایحه های گلی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. عطاران این عطر خارق العاده، با ترکیب عناصر طبیعی و خاص توانستند به خوبی از پس خلق رایحه خاص و کاملاً انحصاری بر آیند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: لیمو ترش، چای ، کرانبری
اسانس میانی عطر: یاس، گل صدتومانی، نیلوفر آبی
اسانس پایه عطر: نعناع هندی ، روایح چوبی
این عطر زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر جیونچی آنجئو دمون له سکرت (جیوانچی آنژو اترنج لی سیکرت)، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت ادکلن را مشاهده کنید.
جیونچی آنجئو دمون له سکرت (جیوانچی آنژو اترنج لی سیکرت)
خرید ادکلن اورجینال از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید