Loading...
آخرین پست ها
چهارشنبه 08 تیر 1401
چهارشنبه 08 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دسته بندی
آرشیو
چهارشنبه 10 آذر 1400 مدیر عطریمو 66 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر زنانه جیونچی آنجئو دمون ادو پرفیوم (جیوانچی آنژو اترنج پارفوم)


جیونچی آنجئو دمون ادو پرفیوم (جیوانچی آنژو اترنج پارفوم) از عطرهای عرضه شده در 2006 است. این عطر زنانه را برند جیونچی منتشر کرد. عطر و ادکلن جیونچی آنجئو دمون ادو پرفیوم (جیوانچی آنژو اترنج پارفوم) بعد از انتشار در بازار عطر، به سرعت محبوب و در قفسه عطرهای پرفروش عطر و ادکلن قرار گرفت.
ادکلن زنانه جیونچی آنجئو دمون ادو پرفیوم (جیوانچی آنژو اترنج پارفوم) ساخت فرانسه است. جیونچی آنجئو دمون ادو پرفیوم (جیوانچی آنژو اترنج پارفوم) - Ange Ou Demon (Etrange) EDP از کنار هم چیده شدن آمیزه های بسیار خوشبو و شیک شرقی گلی به وجود آمده است. عطرسازان هنرمند و برجسته ای مانند الیور کرسپ، ژان پیر بیزروات بر روی ساخت رایحه خارق العاده عطر کار کردند. در هنر عطرسازی، باید ناب ترین مواد اولیه را در اختیار برترین عطرسازان جهان قرار داد و از آنها خوشبوترین رایحه ها را توقع داشت.
ترکیبات عطر:
اسانس اولیه:
نارنگی ماندارین، آویشن ، زعفران
اسانس میانی:
گل یلانگ ، ارکیده ، گل سوسن
اسانس پایانی:
دانه تونکا ، اقاقیای برزیلی ، وانیل ، خزه درخت بلوط

برای خرید آنلاین عطر زنانه متنوع از برند های مختلف اصل و اورجینال به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و انواع عطر و ادکلن های در بازه های قیمتی مختلف را مشاهده کنید. برای مشاهده مشخصات کاملتر محصول یا مشاهده قیمت آن بر روی لینک زیر کلیک کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید