Loading...
شنبه 25 تیر 1401 مدیر عطریمو 67 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه - زنانه نیکلای پارفومر کرییتر آمبر کاشمر اینتنس


در سال 2015، شرکت عطرسازی نیکلای پارفومر کرییتر که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، ادکلن اصل نیکلای پارفومر کرییتر آمبر کاشمر اینتنس را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر نیکلای پارفومر کرییتر آمبر کاشمر اینتنس با نام Ambre Cashmere Intense هم شناخته می شود.
برند نیکلای پارفومر کرییتر متعلق به کشور فرانسه است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر رایحه های شرقی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از پاتریشیا د نیکلای، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: نارنگی ماندارین، فلفل ، بالنگ
اسانس میانی عطر: بنفشه ، ریشه زنبق، ادویه گل میخک
اسانس پایه عطر: دانه تونکا ، لوبان ، مشک ، کهربا، وانیل ، نعناع هندی ، چوب صندل سفید ، لابدانیوم
این عطر مردانه - زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر نیکلای پارفومر کرییتر آمبر کاشمر اینتنس، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت عطر را مشاهده کنید.
نیکلای پارفومر کرییتر آمبر کاشمر اینتنس
خرید اینترنتی عطر و ادکلن اورجینال از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید