Loading...
سه شنبه 04 آبان 1400 مدیر عطریمو 39 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه تد لاپیدوس آلتامیر


برند تد لاپیدوس عطر و ادکلن تد لاپیدوس آلتامیر را در سال 2007 معرفی کرد. تد لاپیدوس علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
تد لاپیدوس کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، تد لاپیدوس آلتامیر می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. تد لاپیدوس آلتامیر - Altamir از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی شرقی چوبی دسته بندی می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های ترنج ، بهار نارنج، آناناس ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل یاس، شکوفه پرتقال ، گل پنجه مریم ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های دانه تونکا ، مشک ، کهربا، چوب درخت ساج ، نعناع هندی ، خس خس است.
برای خرید عطر اصل مردانه تد لاپیدوس آلتامیر به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید