Loading...
يكشنبه 18 دی 1401 مدیر عطریمو 144 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل زنانه تیری موگلر آلین او اکستراُردینایر


ادکلن تیری موگلر آلین او اکستراُردینایر از محصولات برند اصل تیری موگلر در سال 2014 است. تیری موگلر از برندهای مطرح و بسیار مشهور در حوزه عطر و ادکلن است که همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و زیبا نموده است.
عطرهای تولیدی برند تیری موگلر معمولاً در کشور فرانسه ساخته و عرضه می شوند. تیری موگلر آلین او اکستراُردینایر یا Alien Eau Extraordinaire از ترکیب آمیزه های رایحه های گلی خلق شده است. دومنیک روپیون، ورونیک نیبرگ از عطاران بسیار هنرمند و برجسته است. عطرسازی مطرح که تمام سعی خود را در خلق بهترین رایحه عطر نموده اند.
عطرها ترکیبی خارق العاده از عناصر متفاوت هستند. کنار هم چیده شدن تک تک این اسانس ها نقشی بسزا در تولید رایحه نهایی عطر که معمولاً خاص و بسیار منحصر به فرد است دارد. نت اولیه عطر شامل روایح ترنج ، پرتقال، لیمو ترش، بهار نارنج، لیمو ترش سبز، چای ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل رایحه های بسیار خوشبوی گل یلانگ ، شکوفه پرتقال ، گل آفتاب پرست، فلفل ، یاس تاهیتی، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیر گذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل مشک ، کهربا، وانیل ، چوب صندل سفید ، کشمران ، که در عطرهای اصل تا ساعت ها ماندگار و رد بوی بینظیری از خود به جا می گذارند.
برای خرید اینترنتی عطر زنانه تیری موگلر آلین او اکستراُردینایر به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر انواع عطرهای زنانه و مردانه در انواع قیمت ها از برندهای مطرح از ارزان را گران را می توانید مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید