Loading...
يكشنبه 20 شهریور 1401 مدیر عطریمو 189 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل زنانه اگنر تو فمناین


برند اگنر عطر اصل اگنر تو فمناین را در سال 2006 معرفی کرد. اگنر علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
اگنر کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، اگنر تو فمناین می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. اگنر تو فمناین - Aigner Too Feminine از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی گلی میوه ای دسته بندی می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های گریپ فروت ، هندوانه ، میوه گل ساعت ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل بنفشه ، یاس، شکوفه پرتقال ، گل مریم ، مگنولیا ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، کهربا، خزه درخت بلوط ، خس خس ، زنبق ، چوب صندل سفید است.
برای خرید عطر زنانه اگنر تو فمناین به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید