Loading...
يكشنبه 23 مرداد 1401 مدیر عطریمو 32 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه - زنانه تیزیانا ترنزی آفرودیت (آفرودایت)


تیزیانا ترنزی از کمپانی های بسیار مشهور و مطرح در حوزه عطر و ادکلن در سال 2018، ادکلن تیزیانا ترنزی آفرودیت (آفرودایت) را معرفی و عرضه کرد.
این عطر که از کشور ایتالیا عرضه شد، با نام لاتین Afrodite شناخته می شود. عطری بسیار خوشبو و جذاب که با رایحه ای بسیار خوشبو از دسته عطرهای شرقی گلی شناخته می شود. پائولو ترنزی، عطار، برای ساخت رایحه خوشبو و ماندگار عطر از ترکیبات متنوع و جذابی بهره گرفت.
در ترکیبات نت اولیه عطر روایح بسیار خوشبوی وانیل ، فلفل صورتی ، هلو ، یاس بنفش، انگور فرنگی سفید، را احساس می کنیم. در ترکیب نت میانی عطر رایحه های بهار نارنج، زنبق ، شمعدانی ، گل برف ، گل مریم ، استفاده شده است. این عطر بسیار خوشبو در انتها با رایحه های مشک ، نعناع هندی ، چوب صندل سفید ، عنبر، چوب آبنوس، خاتمه یافته و رایحه ای بینظیر و خارق العاده را در فضا طنین انداز می کند.
برای خرید ادکلن اورجینال مردانه - زنانه متنوع و متفاوت، از طریق لینک زیر به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. و لذت یک خرید اینترنتی امن را تجربه کنید.
برای مشاهده مشخصات یا خرید اینترنتی عطر و ادکلن مردانه - زنانه تیزیانا ترنزی آفرودیت (آفرودایت) از طریق لینک زیر اقدام کنید:
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید