Loading...
دوشنبه 05 دی 1401 مدیر عطریمو 153 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن زنانه اینیتیو پارفومرز پرایوز ادیکتیو وایبراشن


در سال 2016، برند مطرح اینیشیو پارفومز پرایوز که از شرکت های مشهور و بسیار حرفه ای در حوزه عطر و ادکلن است عطر اینیتیو پارفومرز پرایوز ادیکتیو وایبراشن را معرفی و آن را به جهانیان عرضه کرد.
برند اینیشیو پارفومز پرایوز متعلق به کشور فرانسه است. برخی اینیتیو پارفومرز پرایوز ادیکتیو وایبراشن را با نام لاتین Addictive Vibration می شناسند. آمیزه های رایحه های گلی بسیار خوشبو و معطر این عطر نقش بسزایی در محبوبیت آن داشته است در خلق یک عطر که بتواند سلیقه مخاطبانش را به خوبی پوشش دهد، علاوه بر گروه بویایی، عطار آن هم بسیار مهم و موثر است. این عطر هم مانند بسیار عطرهای مطرح عطرساز برجسته ای دارد. نام خالق این عطر موریس روسل، پیر کنستانتین گراس است. فردی بسیار حاذق و هنرمند در خلق رایحه خوشبو و ماندگار این عطر.
بوی عطر را مجموعه اسانس های سازنده آن می سازند. اینکه در نهایت عطر چه بویی داشته باشد. در این عطر در ترکیبات نت اولیه با رایحه مشک ، عسل ، شکوفه پرتقال ، ارکیده ، شکوفه سیب ، روبرو هستیم. روایحی که برای دقایقی شامه را پر کرده و ناپدید می شوند.
اگر قصد خرید عطر اورجینال زنانه مختلف دارید به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و انواع عطر و ادکلن های در بازه های متفاوت را مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید