Loading...
يكشنبه 12 دی 1400 مدیر عطریمو 6 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه - زنانه آکوا دی پارما بلو مدیترانو آرانشیا دی کاپری


آکوا دی پارما از کمپانی های بسیار مشهور و مطرح در حوزه عطر و ادکلن در سال 1999، ادکلن آکوا دی پارما بلو مدیترانو آرانشیا دی کاپری را معرفی و عرضه کرد.
این عطر که از کشور ایتالیا عرضه شد، با نام لاتین Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri شناخته می شود. عطری بسیار خوشبو و جذاب که با رایحه ای بسیار خوشبو از دسته عطرهای مرکباتی معطر شناخته می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه خوشبو و ماندگار عطر از ترکیبات متنوع و جذابی استفاده کردند.
در ترکیبات نت اولیه عطر روایح بسیار خوشبوی ترنج ، نارنگی ماندارین، پرتقال، لیمو ترش، را احساس می کنیم. در ترکیب نت میانی عطر رایحه های برگ درخت نارنج، هل ، استفاده شده است. این عطر بسیار خوشبو در انتها با رایحه های مشک ، کارامل ، خاتمه یافته و رایحه ای بینظیر و خارق العاده را در فضا طنین انداز می کند.
برای خرید عطر مردانه - زنانه متنوع و متفاوت، از طریق لینک زیر به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. و لذت یک خرید اینترنتی امن را تجربه کنید.
برای مشاهده مشخصات یا خرید اینترنتی عطر اصل مردانه - زنانه آکوا دی پارما بلو مدیترانو آرانشیا دی کاپری از طریق لینک زیر اقدام کنید:
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید