Loading...
آخرین پست ها
چهارشنبه 08 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دسته بندی
آرشیو
دوشنبه 20 دی 1400 مدیر عطریمو 51 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه - زنانه سوسپیرو پرفیومز اکسنتو


در سال 2011، شرکت عطرسازی سوسپیرو پرفیومز که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، ادکلن برند سوسپیرو پرفیومز اکسنتو را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر سوسپیرو پرفیومز اکسنتو با نام Accento هم شناخته می شود.
برند سوسپیرو پرفیومز متعلق به کشور ایتالیا است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر شرقی چوبی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از لورا سانتاندر، کریستین کاربنل، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: سنبل ، آناناس
اسانس میانی عطر: زنبق ، یاس، فلفل صورتی
اسانس پایه عطر: مشک ، کهربا، وانیل ، نعناع هندی ، خس خس
این عطر مردانه - زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر سوسپیرو پرفیومز اکسنتو، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت ادکلن را مشاهده کنید.
سوسپیرو پرفیومز اکسنتو
خرید آنلاین عطر از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید