Loading...
آخرین پست ها
سه شنبه 28 شهریور 1402
سه شنبه 28 شهریور 1402
دوشنبه 27 شهریور 1402
چهارشنبه 15 شهریور 1402
دوشنبه 13 شهریور 1402
چهارشنبه 08 شهریور 1402
جمعه 27 مرداد 1402
پنجشنبه 19 مرداد 1402
سه شنبه 17 مرداد 1402
جمعه 06 مرداد 1402
دسته بندی
آرشیو
سه شنبه 24 آبان 1401 مدیر عطریمو 66 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند مردانه - زنانه اتکینسون (اتکینسونز) ۲۴ اولد بوند استریت تریپل اکسترکت


برند اتکینسونز عطر و ادکلن اتکینسون (اتکینسونز) ۲۴ اولد بوند استریت تریپل اکسترکت را در سال 2018 معرفی کرد. اتکینسونز علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
اتکینسونز کمپانی ثبت شده در انگلستان است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت انگلستان هستید، اتکینسون (اتکینسونز) ۲۴ اولد بوند استریت تریپل اکسترکت می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. اتکینسون (اتکینسونز) ۲۴ اولد بوند استریت تریپل اکسترکت - 24 Old Bond Street Triple Extract از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی چوبی معطر دسته بندی می شود. کریستین ناگل، وایلین کالس از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های هل ، دانه سرو کوهی ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، ویسکی، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، سدر ، عنبر، چای است.
برای خريد عطر اينترنتي مردانه - زنانه اتکینسون (اتکینسونز) ۲۴ اولد بوند استریت تریپل اکسترکت به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید