Loading...
پنجشنبه 07 مهر 1401 مدیر عطریمو 179 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه پاکو رابان وان میلیون


در سال 2008، شرکت عطرسازی پاکو رابان که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، ادکلن اصل پاکو رابان وان میلیون را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر پاکو رابان وان میلیون با نام 1Million هم شناخته می شود.
برند پاکو رابان متعلق به کشور اسپانیا است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر چوبی ادویه ای شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از میشل ژیرا، کریستوف رینود، اولیویه پسکاکس، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: نارنگی ماندارین، نعناع ، گریپ فروت
اسانس میانی عطر: رز ، دارچین ، ادویه جات معطر
اسانس پایه عطر: کهربا، نعناع هندی ، چرم ، روایح چوبی
این عطر مردانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر پاکو رابان وان میلیون، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت ادکلن را مشاهده کنید.
پاکو رابان وان میلیون
خرید آنلاین عطر اورجینال از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید