Loading...
آخرین پست ها
چهارشنبه 08 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دسته بندی
آرشیو
شنبه 10 مهر 1400 مدیر عطریمو 321 0
کدام عطر را با کدام استایل ست کنیم؟

کدام عطر را با کدام استایل ست کنیم؟

تابحال شده بخواهید از خانه بیرون بروید و علاوه بر ست کردن لباس و کفش، عطر را هم با لباس هایتان ست کنید؟! اصلاً به نظر شما عطر هم مثل لباس نیاز به ست کردن دارد؟

آنچه در این مطلب خواهید خواند

تابحال شده بخواهید از خانه بیرون بروید و علاوه بر ست کردن لباس و کفش، عطر را هم با لباس هایتان ست کنید؟! اصلاً به نظر شما عطر هم مثل لباس نیاز به ست کردن دارد؟ بیایید یک مثال بزنیم. فرض کنید یک آقای جوان و شیک پوش برای حضور در یک مهمانی یک کت و شلوار رسمی را با یک کفش اسپرت ست کند! یا یک خانم یک پیراهن رسمی و شبانه را با یک کفش تخت ساحلی ست کند! به نظر شما این استایل مناسب و شکیل است؟! حالا اگر فردی یک لباس کژوال و راحت را بپوشد و همزمان از یک عطر رسمی و سنگین استفاده کند چی؟ این به نظر جالب می رسد؟! طبیعتاً خیر. هر عطر مناسب هر استایلی نیست!

عطرها نشان دهنده شخصیت و علاقه هر فردی هستند. با عطر حس درونیتان را فریاد بزنید. بگذارید وارد هر محیطی که شدید، قبل از اینکه دیگران خود شما را ببینند، از روی بوی عطرتان تیپ و شخصیتتان را حدس بزنند.

همانطور که افراد با تیپ شخصیتی متفاوت، در نوع پوشش و سبک زندگی سلایق متفاوتی دارند، این افراد در انتخاب عطر هم با یکدیگر متفاوتند. می توانید از استشمام رایحه عطر یک شخص، به خوبی شخصیت آن فرد را حدس بزنید.

خرید عطر زنانه

در ادامه به معرفی رایحه های مورد علاقه تیپ های شخصیتی متفاوت می پردازیم.

عطر مناسب افراد ماجراجو

افراد ماجراجو عاشق جلب توجه هستند. دوست دارند در هر جمعی بدرخشند و مورد تحسین واقع شوند. این افراد عاشق لباس هایی هستند که آنها را مورد توجه قرار دهد. افراد ماجراجو عاشق نُتهای شرقی، کهربایی و گلفام و غلیط هستند. عطرهای مورد علاقه این اشخاص، عطرهایی با ترکیبات رایحه‌های مشک، دارچین، هل، وانیل و روایح حیوانی با رایحه‌های گل‌فام و چوبی یا رایحه صمغ و روایح دودی است.

اپیوم از برند ایو سن لورن، کارنال فلاور از برند فردریک مال، هبیت رژ از برند گرلن، فلاوربمب نکتار از برند ویکتور اند رولف عطرهای پیشنهادی به ماجراجویان عطرباز است.

عطر مناسب تیپ شخصیتی کلاسیک

افراد کلاسیک، عاشق لباس های کلاسیک هستند. این افراد علاقمند به کار و تجارت رسمی هستند. افراد همیشه مرتب و منظم که از بی نظمی و آشفتگی بیزارند. عطرهای مورد علاقه این گروه، عطرهای با نُت های گُلی است. عطرهای که ترکیباتی از روایح یاس، رُز، زنبق و گُل برف را در خود دارند.

آرپژ از برند لانوین، بلانش از برند بیردو، وایت دایموند از برند الیزابت تیلور و نامبر فایو از برند شنل نمونه هایی از عطرهای کلاسیک هستند.

برای خرید عطر مناسب هر تیپ شخصیتی از طریق لینک زیر به فروشگاه عطر و ادکلن مراجعه کنید.

فروشگاه اینترنتی ادکلن اورجینال

افراد خلاق

افراد خلاق همیشه به دنبال تجربه چیزهای متفاوت هستند. داشتن تیپ و استایل متفاوت از ایده های آنهاست. خلاقیت را در انتخاب عطر هم می توان در وجود افراد خلاق دید. یک عطر متفاوت. مثلا عطر گیاهی که ترکیبات سبز و بوی متفاوت داشته باشد. عطر های مثل بی بالنسیاگا از برند بالنسیاگا، ادو لیر از برند دیپتیک، دوین از برند آرامیس، ونت ورت از برند بالمین می تواند نظر آنها را جلب کند.

افراد سرکش و عصیانگر

افراد سرکش همیشه میخواهند به چیزی خلاف عرف عمل کنند. برخلاف نظر دیگران لباس بپوشند و رفتار کنند. این افراد از هیچ الگویی پیروری نمی کنند و همیشه به دنبال جهت مخالف هستند. این افراد عاشق نُت های چرمی و روایح خوراکی هستند. رایحه هایی مانند عسل، تنباکو و چوب که به چرم نزدیک هستند و رایحه های وانیل و دانه تونکا که خوراکی هستند. عطرهای کویر د روسی از برند شنل، لولیتا لمپیکا از برند لولیتا لمپیکا، آنجل از برند تیری ماگلر، کافیز از برند جی.یو.اس می تواند نظر آنها را به خود جلب کند.

افراد ریلکس

افراد ریلکس، استایل کژوال و غیر رسمی دارند. همیشه لباس راحت می پوشند و به نظر کسی در مورد خود اهمیت نمی دهند. نُت مورد علاقه افراد ریلکس چوبی و آروماتیک است. عطرهای با ترکیباتی مانند نت‌های مرکباتی با اسطوخودوس و ادویه‌های شیرین با چوب‌های شرقی و همچنین رایحه‌های سدر، نعناع هندی،‌ کاج، چوب صندل و خس‌خس مثل: آکوا الگوریا از برند گرلن، گریس کلیر از برند سرج لوتنس، واک آن ایر از برند کیت اسپید، چنس او فرش از برند شنل.

خرید عطر مردانه

عطر مناسب افراد شیک پوش

افراد شیک پوش همیشه سعی می کنند از مرغوب ترین لباس های استفاده کنند. لباس های با پارچه های گران قیمت کشمیر و ابریشمی. این افراد که همیشه باید برق کفش ها و لباس هایشان در هر جمعی جلب توجه کند، اغلب به رایحه های چایپر علاقمندند. عطرهای انتخابی این افراد روایح ترکیبی از ترنج، خزه بلوط، نعناع هندی و لابدانیوم استفاده می کنند.

به عنوان مثال عطر نویینگ از برند استی لودر، فرنچ افر از برند اکس نیهیلو، نامبر 19 از برند شنل، بوتگا ونتا نات او ابسولو از برند بوتگا ونتا می توانند مورد علاقه این افراد باشند.

دانشنامه عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید