Loading...
آخرین پست ها
چهارشنبه 08 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دسته بندی
آرشیو
يكشنبه 14 آذر 1400 مدیر عطریمو 58 0
مارک جوزف و 12 عطر بینظیرش

مارک جوزف و 12 عطر بینظیرش

مارک جوزف از شرکت های خاص فرانسوی است و با نام موسس خود «مارک جوزف» ثبت شده است. مدرنیته، طراحی، و خلاقیت شعاری ایست که او برای محصولات خود در نظر گرفت

آنچه در این مطلب خواهید خواند

مارک جوزف و عطرهای بینظیرش

مارک جوزف از شرکت های خاص فرانسوی است و با نام موسس خود «مارک جوزف» ثبت شده است. مدرنیته، طراحی، و خلاقیت شعاری ایست که او برای محصولات خود در نظر گرفت. مارک جوزف دیدگاه متفاوتی به جهان عطرسازی داشت. او تعریف متفاوتی را از عطرها ارائه داد.

شعار مارک جوزف:

«این عطر را بو کنید تا یک زندگی کاملاً جدید را تجربه کنید.»

مارک جوزف از سال ۱۹۷۸ جایگاه ویژه ای درمیان بهترین‌ پرفیوم‌های دنیا کسب کرد. او معتقد بود رایحه ها در خود رمز و رازهایی نهفته دارند. از نظر مارک جوزف عطرها فقط یک رایحه خوش و منحصر به فرد نیستند. بلکه هر رایحه ای در درون خود خلوص، وقار، الهام و بی زمانی خودش را دارد. او بیش از 30 سال است که این ارزش ها را برای برند خود حفظ کرده و با عطرهایش دنیا را متحول کرده است.

نام اولین عطری که این برند معرفی کرد مارک جوزف این پاریس - Marc Joseph in Parisبود. قطعاً با شعاری که مارک جوزف داشت بسیار بعید بود که انتشار اولین عطرش با موفقیت روبرو نشود. از آن سال به بعد مارک جوزف، عطرهای خاص زیادی به سراسر جهان ارسال کرد و همواره بازخوردهای خوبی را از سوی عطربازان در سراسر جهان دریافت کرد. با وجود اینکه مارک جوزف عطرهای محبوب زیادی دارد ما در این مقاله به معرفی 12 عطر این برند پرداخته ایم.

معرفی 12 عطر محبوب مارک جوزف

ادکلن زنانه مارک جوزف این پاریس (مارک ژوزف این پغی)

رایحه های گلی میوه ای نُت غالب این عطر زنانه است. نارنگی ماندارین، پرتقال، ریحان، تمشک، رز، شمعدانی، مگنولیا، برگ بنفشه، مشک، وانیل، نعناع هندی و اقاقیای پالیساندر آمیزه های بینظیر این عطر زنانه هستند و با کنار هم قرار گرفتن یک رایحه معتدل و خارق العاده را می سازند.

مارک جوزف این پاریس

ادکلن زنانه ماین پور فم زنانه

ترنج، شکوفه پرتقال، نارنگی، رز، یاس، مشک، وانیل و نعناع هندی اسانس هایی هستند که بوی بینظیر این عطر زنانه را ساخته اند. اگر به ترکیبات این عطر دقت کنید، مشاهده خواهید کرد که رایحه های مرکباتی بیشتر در این عطر زنانه استفاده شده اند. ماین پور فم زنانه می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای خريد عطر اينترنتی زنانه بانوان علاقمند به عطرهای فرانسوی باشد.

ماین پور فم زنانه

 

عطر زنانه مارک جوزف ام جی زنانه

یکی از شگفتی های این ادوپرفیوم زنانه تعداد اسانس های محدود آن است. اسانس هایی که با وجود محدودیت با قرارگیری درست در کنار هم رایحه شگفت انگیزی خلق کرده اند. انگور، رز، وانیل، نعناع و عنبر اسانس های این عطر زنانه هستند. مارک جوزف ام جی زنانه در سال 2017 به مجموعه عطرهای مارک جوزف اضافه شد.

مارک جوزف ام جی زنانه

عطر مارک جوزف بلایف (بیلایف) بلک (بلایف مشکی)

اگر از بانوان علاقمند به به عطرهای گُلی هستید و یا میخواهید یک عطر گُلی خوشبو به یک بانوای زیبا و جوان هدیه دهید بلایف مشکی انتخاب مناسبی است. وانیل، سدر، رز، گل صدتومانی، توت سیاه و تمشک اسانس های سازنده این عطر زنانه هستند.

بلایف مشکی

عطر مردانه مارک جوزف ماین پورهوم

مارک جوزف ماین پورهوم از کنار هم چیده شدن آمیزه های بسیار خوشبوی چوبی ادویه ای به وجود آمده است. آمیزه های خاصی که محبوب آقایان شیک پوش و خاص است. در این عطر مردانه مجموعه رایحه های پرتقال، لیمو ترش، گریپ فروت، جوز، ترکیبات سبز، خس خس، زنجبیل، فلفل صورتی، مشک، نعناع هندی و چوب صندل سفید به خوبی در کنار یکدیگر چیده شده اند و یک رایحه خنک و جذاب مردانه را به وجود آورده اند. خرید عطر مردانه اینترنتی مناسب آقایان علاقمند به رایحه های چوبی است.

مارک جوزف ماین پورهوم

عطر زنانه مارک جوزف إونس

مارک جوزف إونس از عطرهای گلی میوه ای و جذاب زنانه است. این عطر خوشبو ترکیبی از ترکیبات سبز، انار، خرمالو، لاله مردابی، گل چامپاکا، مشک، کهربا و چوب ماهون است. این عطر و رایحه جذابش به بانوان زیبا توصیه می شود.

مارک جوزف إونس

ادکلن زنانه مارک جوزف بلایف

مارک جوزف بلایف از عطرهایی است که در سال 2015 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه شد. در مارک جوزف بلایف از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویایی رایحه های گلی قرار داده است. روایح گلی، بوی خوش این عطر زنانه را می سازند.

مارک جوزف بلایف

ادکلن مردانه مارک جوزف ایمپرس

ادکلن اورجینال مارک جوزف ایمپرس یکی از عطرهای خاص این برند با روایح متعدد و متنوع است. ترنج، پرتقال، لیمو ترش، سیب، خربزه، سدر، شمعدانی، چوب صندل سفید، مشک، کهربا و عسل ترکیبات خاص این عطر هستند و در کنار یکدیگر رایحه چوبی معطر و مردانه می سازند. مارک جوزف این ادکلن مردانه را در سال 2015 معرفی کرد.

مارک جوزف ایمپرس

عطر مردانه مارک جوزف ماین نویر 1970 نایس

یکی دیگر از عطرهای محبوب و مردانه این برند مارک جوزف ماین نویر 1970 نایس است و در سال2016 معرفی شد. رایحه این عطر مانند مارک جوزف ایمپرس چوبی و معطر است اما تفاوت هایی در ترکیبات آنها وجود دارد. ترنج، سیب، هل، بالنگ، اسطوخودوس، خس خس، شمعدانی، روایح چوبی، فلفل، تمشک، مشک وکهربا عناصر سازنده این عطر بینظیر مردانه هستند.

مارک جوزف ماین نویر 1970 نایس

عطر مردانه مارک جوزف ماین نویر 1950 پاریس

آخرین عطری که معرفی می کنیم، مارک جوزف ماین نویر 1950 پاریس، محصول 2016 مارک جوزف است. این عطر خارق العاده نت های بینظیری دارد که جزء نت های شرقی چوبی هستند. اگر بعد از استفاده از این عطر به بوی آن دقت کنید، قطعاً رایحه نعناع هندی، سدر، دانه تونکا، چوب صندل سفید، مشک و چرم  را هر کدام به تنهایی احساس خواهید کرد و از بوی آن غرق در لذت خواهید شد.

مارک جوزف ماین نویر 1950 پاریس

کلیه عطرهای مارک جوزف به صورت اصلی در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرافشان برای خرید موجود است.

معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید