Loading...
آخرین پست ها
دوشنبه 26 اردیبهشت 1401
دوشنبه 26 اردیبهشت 1401
دوشنبه 26 اردیبهشت 1401
دوشنبه 26 اردیبهشت 1401
يكشنبه 25 اردیبهشت 1401
يكشنبه 25 اردیبهشت 1401
يكشنبه 25 اردیبهشت 1401
يكشنبه 25 اردیبهشت 1401
شنبه 24 اردیبهشت 1401
شنبه 24 اردیبهشت 1401
شنبه 24 اردیبهشت 1401
شنبه 24 اردیبهشت 1401
دسته بندی
آرشیو
سه شنبه 04 آبان 1400 مدیر عطریمو 38 0
12 عطر برتر تام فورد

12 عطر برتر تام فورد

نام تام فورد برگرفته شده از اسم توماس کارلایل فورد، طراح مُد و کارگردان امریکایی است که با نام «تام فورد»، شهرت داشت

آنچه در این مطلب خواهید خواند

تام فورد

محور فعالیت : مد
شرکت مادر : استه لودر
کشور : ایالات متحده

نام تام فورد برگرفته شده از اسم توماس کارلایل فورد، طراح مُد و کارگردان امریکایی است که با نام «تام فورد»، شهرت داشت. او قبل از تاسیس برند تام فورد در یک مدرسه طراحی به عنوان یک معمار کارورز استخدام شد. پس از طی یک دوره کارورزی یکساله در سرای مُد «کلوهه» شروع به کار و با صنعت مُد آشنا شد. از طریق لینک زیر در مورد تاریخچه پیدایش برند تام فورد و محصولاتش بیشتر بدانید.

تام فورد

تام فورد

ادکلن

ادکلن اصل زنانه تام فورد بلک ارکید

ادکلن زنانه تام فورد بلک ارکید از برند تام فورد محصول کشور ایالات متحده است. این عطر بسیار خوشبو در سال 2006 به بازار عطرهای گرم زنانه عرضه شد. ادکلن اصل تام فورد بلک ارکید بعد از عرضه به بازارهای جهانی سهم فروش و محبوبیت زیادی به دست آورد. رایحه قوی و خوشبوی عطر از مجموعه عناصر طبیعی و شگفت انگیزی خلق شده است که در ادامه به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. تام فورد بلک ارکید از نظر بویایی در دسته عطرهای شرقی وانیلی قرار گرفته و دسته بندی می شود. اولین بویی که بعد از اولین اسپری عطر احساس می شود ترکیبی از اسانس های ترنج، نارنگی ماندارین، لیمو ترش، یاس، گاردنیای یاسمنی، گل یلانگ، انگور فرنگی سیاه و قارچ توبر است. خط بویی کمی تند و تیز که پس از افشانده شدن در فضا طنین انداز شده و بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و دیگر احساس نمی شوند. دومین بو مربوط به اسانس های ثانویه عطر است. ترکیبی خارق العاده از لاله مردابی، یاس، میوه‌جات، گل یلانگ، ارکیده و ادویه جات معطر اسانس های نت میانی عطر هستند. این اسانس ها بعد از پخش در هوا، مدت زمان بیشتری می مانند. اسانس های نت پایانی، زمان بیشتری می مانند. این اسانس ها که ترکیبی از کهربا، وانیل، نعناع هندی، خس خس، چوب صندل سفید، شکلات، روایح دودی هستند، بعد از افشاندن خط بویی ماندگار تر از خود به جا می گذارند.

ادکلن زنانه

تام فورد بلک ارکید

عطر تام فورد توسکان لدر

در سال 2007 کمپانی تام فورد، عطر تام فورد توسکان لدر را عرضه کرد. تام فورد توسکان لدر در گروه بویایی رایحه های چرمی دسته بندی می شود. این گروه بویایی شامل اسانس های متنوعی است. تام فورد توسکان لدر یک عطر مردانه - زنانه  و گرم است. آمیزه های موجود در نت اولیه عطر در اولین لحظه افشاندن عطر بروز می کنند. این آمیزه های سحرانگیز شامل آویشن، تمشک و زعفران است. آمیزه های نت میانی عطر، بعد از محو شدن اسانس های اولیه، ظاهر می شوند. اسانس ها شامل یاس، صمغ کندر هستند. اسانس های نت پایانی عطر شامل کهربا، چرم، روایح چوبی و جیر است.

تام فورد توسکان لدر

عطر مردانه تام فورد گری وتیور ادو پرفیوم

تام فورد گری وتیور ادو پرفیوم از عطرهای خنک و تابستانی عرضه شده در سال 2009 است. عطر اصل تام فورد گری وتیور ادو پرفیوم بعد از انتشار در بازار عطر، به یک عطر پرفروش تبدیل شد و در قفسه عطرهای محبوب و پرطرفدار فروشگاه ها قرار گرفت. تام فورد گری وتیور ادو پرفیوم Grey Vetiver EDP از کنار هم قرار گرفتن آمیزه های بسیار خوشبو و معطر چوبی ادویه ای در کنار یکدیگر به وجود آمده است. اسانس اولیه عطر شامل سالویا، گریپ فروت و شکوفه پرتقال است. اسانس میانی عطر شامل ریشه زنبق، جوز و فلفل قرمز شیرین است. اسانس پایانی عطر شامل روایح کهربا، خزه درخت بلوط، خس خس و روایح چوبی است.

تام فورد گری وتیور

ادکلن اصل مردانه - زنانه تام فورد توباکو وانیل

این ادکلن محصول تولیدی برند تام فورد در سال 2007 است. رایحه شیک و خوشبوی عطر از اسانس های گروه بویایی شرقی ادویه ای گرفته شده است. تنباکو، ادویه جات معطر اسانس های ترکیب شده در نت اولیه عطر هستند. دانه تونکا، وانیل، شکوفه تنباکو، کاکائو از اسانس های نت میانی عطر هستند. روایح چوبی و خشکبار اسانس های ترکیب شده در نت پایانی عطر هستند.

تام فورد توباکو وانیل

قیمت عطر

ادکلن مردانه تام فورد نویر ادو پرفیوم

برند تام فورد عطر تام فورد نویر ادو پرفیوم را در سال 2012 به بازار عطر عرضه کرد. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایالات متحده هستید، تام فورد نویر ادو پرفیوم می تواند پیشنهاد مناسبی برای شما باشد. در عطر تام فورد نویر ادو پرفیوم اسانس هایی قرار دارند که در گروه معطر ادویه ای هستند. تام فورد نویر ادو پرفیوم از عطرهای گرم و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است. برای خلق رایحه نت اولیه عطر از اسانس های ترنج، بنفشه، زیره، فلفل صورتی، به لیمو، استفاده شده است. نت میانی عطر شامل رایحه های رز، زنبق، شمعدانی، جوز، سالویا اسکلاریا و فلفل است. لوبان، کهربا، وانیل، نعناع هندی، خس خس، چرم، مشک زباد، اوپوپوناکس و بوته وحشی جاوی از روایح نت پایانی عطر هستند.

تام فورد نویر ادو پرفیوم

ادکلن مردانه - زنانه تام فورد نرولی پورتوفینو

عطر مردانه - زنانه تام فورد نرولی پورتوفینو محصول برند تام فورد از کشور ایالات متحده است. تام فورد این عطر بسیار خوشبو را در سال 2011 به بازار عطرهای خنک مردانه - زنانه معرفی و عرضه کرد. عطر تام فورد نرولی پورتوفینو از نظر بویایی در گروه عطرهای مرکباتی معطر دسته بندی می شود. عطرهای مرکباتی معطر در میان عطرهای مردانه - زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های ترنج، نارنگی ماندارین، لیمو ترش، اسطوخودوس، رزماری و نارنج است. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های بهار نارنج، یاس و شکوفه پرتقال، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های کهربا، گل ختی و سنبل ختایی روبرو هستیم.
تام فورد نرولی پورتوفینو یک عطر خنک و تابستانی است.

نرولی پورتوفینو

ادکلن اصل تام فورد وایت پچولی

کمپانی تام فورد در سال 2008 این ادکلن زنانه را با نام تام فورد وایت پچولی معرفی و به بازار عطر عرضه کرد. تام فورد وایت پچولی در گروه بویایی چایپر گلی دسته بندی می شود. عطرسازان شرکت جیوودان رایحه بینظیر این عطر را از ترکیب اسانس های معتدل و جذابی ساختند. بوی حاصل از ترکیب آمیزه های ترنج، گشنیز، گل صدتومانی و گل‌های سفید بروز می کنند. بوی حاصل از ترکیب آمیزه های رز، یاس و گل ختی در مرحله دوم نشان داده می شوند. نت پایانی عطر شامل رایحه های نعناع هندی، روایح چوبی و دودی هستند.

تام فورد وایت پچولی

عطر اصل مردانه تام فورد فور من

عطر و ادکلن تام فورد فور من از عطرهای تولید شده در سال 2006 است. ایو کاسر نام عطار این عطر است. تام فورد فور من از کنار هم چیده شدن آمیزه های بسیار خوشبوی چوبی گلی مُشکی مثل ترنج، نارنگی ماندارین، لیمو ترش، ریحان، زنجبیل و برگ بنفشه در نت اولیه ساخته شده است. نت میانی عطر شامل مجموعه رایحه های شکوفه تنباکو، شکوفه پرتقال، فلفل و شکوفه گریپ فروت است. نت پایانی عطر شامل مجموعه رایحه های کهربا، نعناع هندی، خزه درخت بلوط، خس خس، سدر، چرم و گیاه ناگارموتا رایحه معتدل و بسیار خوشبویی فراهم کرده است.

تام فورد فور من

عطر و ادکلن مردانه - زنانه تام فورد نویر د نویر

این ادکلن برند محصول برند تام فورد در سال 2007 است. آمیزه های رایحه های چایپر این عطر شامل رایحه های وانیل، رز، نعناع هندی، خزه درخت بلوط، عود، زعفران و قارچ توبر هستند. طبیعت این عطر مردانه - زنانه بسیار خاص و خوشبو گرم است.

تام فورد نویر د نویر

عطر مردانه - زنانه تام فورد فاکینگ فابولوس

برند تام فورد عطر تام فورد فاکینگ فابولوس را در سال 2017 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. در تام فورد فاکینگ فابولوس از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویایی رایحه های چرمی قرار داده است. برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های اسطوخودوس و سالویا اسکلاریا استفاده شده است. نت میانی عطر شامل روایح وانیل، چرم، بادام و پونه کوهی هستند. دانه تونکا، کهربا، چرم، روایح چوبی و کشمران از روایح نت پایانی عطر هستند.

تام فورد فاکینگ فابولوس

ادکلن اصل مردانه تام فورد نویر اکستریم

تام فورد نویر اکستریم محصول برند تام فورد، یکی از بهترین کمپانی های مشهور در صنعت عطرسازی است و در سال 2015 به بازار عرضه شد.
این ادو پرفیوم مردانه بعد از اسپری اولین پاف رد بویی از اسانس های نارنگی ماندارین، بهار نارنج، هل، جوز و زعفران را بروز می دهد. بعد از دقایقی اسانس های موجود در نت میانی عطر شامل رز، یاس، شکوفه پرتقال، صمغ درخت مصطکی و کولفی نمایان می شوند. در نت پایانی اسانس های کهربا، وانیل، چوب صندل سفید و روایح چوبی هستند. تام فورد نویر اکستریم از عطرهای با طبیعت گرم است.

ادکلن مردانه

تام فورد نویر اکستریم

ادکلن تام فورد آمبر لیدر 2018 (امبر لدر 2018)

تام فورد آمبر لیدر 2018 یکی از عطرهای چرمی و بسیار خوشبوی برند تام فورد است. ترکیبی از اسانس های چرم، ادویه جات معطر و روایح گلی، که با همین اسانس های اندک رایحه بینظیر و خارق العاده ای را خلق کرده است. تام فورد آمبر لیدر، طبیعتی گرم و بسیار خوشبو دارد.

تام فورد آمبر لیدر

 

معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید