Loading...
آخرین پست ها
چهارشنبه 08 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دسته بندی
آرشیو
شنبه 02 اسفند 1399 مدیر عطریمو 605 0
10 عطر اغواکننده مردانه و زنانه جذاب!

10 عطر اغواکننده مردانه و زنانه جذاب!

اغواگری خصوصیتی مهم و پیچیده در عطرهاست که با نام seductive و tempting شناخته می شود. یک عطر اغواکننده عطری است که پارتنر شما رایحه آن را دوست داشته باشد

آنچه در این مطلب خواهید خواند

همه برندهای مشهور و مطرح در سراسر جهان همواره سعی کرده اند در یک فضای رقابتی بسیار سخت عطرهای جذاب و خوشبوی زیادی تولید کنند تا بتوانند انواع مخاطب را به سوی عطرهای خود جلب کنند. یکی از خصوصیات بارز عطرها که از سوی تولید کنندگان عطر بسیار مورد توجه قرار گرفته است، تولید عطر اغواکنند و جذاب مردانه و زنانه است. از آنجایی که اغلب مردان و زنان عطر را فقط برای لذت فردی خود استفاده نمی کنند و سعی می کنند در شرایط های مختلف عطرهای متناسب شرایط را استفاده کنند باید بگوییم که اغواگری و جذابیت یک عطر فاکتور بسیار مهمی در تولید عطرهایی است که مختص قرارهای عاشقانه و خصوصی طراحی شده اند.

به چه عطرهایی عطر اغواکننده یا اغواگر می گوییم؟

اغواگری خصوصیتی مهم و پیچیده در عطرهاست که با نام seductive  و tempting شناخته می شود. یک عطر اغواکننده عطری است که پارتنر شما رایحه آن را دوست داشته باشد و جذب رایحه دوستداشتنی اش شود. یک عطر اغواگر هرگز مناسب استفاده روزانه یا شبانه یا حضور در مراسم های رسمی و کاری نیست. وقتی عطر را ببویید از روی شامتان کاملاً متوجه می شوید که عطر مناسب استفاده در چه شرایطی است.

برای راهنمایی بیشتر 10 عطر اغواکننده زنانه و مردانه را در ادامه مطلب معرفی کرده ایم:

 

عطر اغواکننده زنانه

کارولینا هررا گود گرل

گود گرل یک عطر زنانه شیک و بسیار خوشبو که رایحه ای فریبنده و جذاب دارد. رایحه گرم گودگرل کاملاً مناسب و شایسته یک قرار عاشقانه زیبا در یک روز سرد پاییزی یا زمستانه است.

این ادکلن زنانه هنر دست عطرساز برجسته لویس ترنر است که این رایحه شگفت انگیز را از ترکیب اسانس های بادام، قهوه، یاس، نرگس، دانه تونکا و کاکائو خلق کرد.

 مانزانا ایتوال د اورینت

عطر زنانه مانزانا ایتوال د اورینت، در یک کلام جذاب و اغواکننده و بی نظیر است. این عطر زنانه با ترکیباتی از روایح شرقی گلی و توسط عطار برجسته مارک آنتوان ساخته شد و سرانجام توسط برند مانزانا ایتوال د اورینت فرانسوی عرضه شد.

در ترکیب شرقی گلی عطر از بنفشه، گل سوسن، روایح گلی در نُت اولیه، و روایح چوبی در نُت میانی وآبنبات، خربزه، مشک در نُت پایه استفاده شده است.

گرلن لاپتیت روب نویر کوتور

گرلن لاپتیت روب نویر کوتور، گرم، زنانه، لوکس، خوشبو و جذاب که علاوه بر رایحه بسیار خوشبو و جذاب طراحی شیشه عطر بسیار زیبایی هم دارد. اگر در تدارک یک قرار عاشقانه زیبا با محبوب خود هستید، شاید بد نباشد یک دانه از این عطر زیبا و رایحه دوستداشتنی را برای محبوب خود ببرید و او را شگفت زده کنید.

رایحه چایپر گلی عطر از ترکیب تمشک، ترنج، رز، دانه تونکا، خزه درخت بلوط، خس خس، نعناع هندی ساخته شده و گرما بخش قرارهای عاشقانه زیبا در روزهای سرد زمستانی و خنکای پاییز و بهاری است.

تیری موگلر وومنیتی ادو پرفیوم

یک ادوپرفیوم زنانه اغواکننده، خوشبو با رایحه شگفت انگیز و خارق العاده از برند تیری موگلر که در سال 2010 معرفی شد. تیری موگلر وومنیتی ادو پرفیوم رایحه ای چهارفصل دارد و از ترکیب روایح انجیر، برگ انجیر، درخت انجیر، خاویار ساخته شده است.

 

عطر اغواکنند مردانه/زنانه

مندیتوروزا نرت

این عطر جذاب و خوشبو هم مناسب آقایان است و هم مناسب خانم ها و در سال 2013 توسط عطار برجسته صوفی بهاگل ساخته و معرفی شد. رایحه شگفت انگیز و خوشبوی مندیتوروزانرت خنک است و جزء گروه عطرهای گُلی چوبی و مُشکی است. در ترکیبات عطر از عناصر متعدد و بسیار معطری مثل روایح آلدهید، ترکیبات اوزونیک، ترنج، گل‌های سفید، یاس، جوز، فلفل، خس خس و سدر استفاده شده است.

اورتو پاریسی برگاماسک

یک عطر مردانه زنانه دیگر به نام اورتو پاریسی برگاماسک که دارای طبع خنک و محصول 2014 کشور ایتالیاست. اورتو پاریسی برگاماسک عطری بسیار فریبنده و اغواکننده است که از قرارگرفتن روایح خاص و معطر مشک و ترنج در کنار هم ساخته شده است.

اودین 01 ساندا

عطر مردانه زنانه جذاب و بسیار اغواکننده اودین 01 ساندا از گروه بویایی شرقی چوبی، محصول 2009 ایالات متحده است. این ادکلن از ترکیبات ترنج، دانه سرو کوهی، سدر، گل آفتاب پرست، فلفل، پالماروسا، دانه تونکا، چوب صندل سفید، مشک ساخته شده است.

ایگنر ایکس لیمیتد

یک عطر مردانه زنانه و جذاب دیگر اینبار با رایحه مرکباتی و معطر که رایحه جذابش برای خانم ها و آقایان طراحی شده است.

ایگنر ایکس لیمیتد جذاب و اغواگر از ترکیب پرتقال، لیمو ترش، رز، یاس، چوب صندل سفید، نعناع هندی ساخته شده است.

 

عطر اغواکننده مردانه

پاکو رابان وان میلیون ادو تویلت کالکتور ادیشن مردانه

پاکو رابان وان میلیون ادو تویلت کالکتور ادیشن مردانه، که نماد قدرت و ثروت و تجملگرایی است.این عطر اسپانیایی در سال 2017 تولید و معرفی شد. اوج احساس و شهوت از ترکیب قوی گریپ فروت، نعناع، نارنگی ماندارین، ادویه جات معطر، رز، دارچین، روایح چوبی، کهربا، نعناع هندی و چرم موج میزند که هر کدام حس جسارت و اغواگری را به خوبی نمایان و به رخ می کشند.

پاکو رابان وان میلیون اس (دلار)

پاکورابان که به تولید عطرهای لاکچری مشهور است و پاکو رابان وان میلیون اس ( دلار) عطر مردانه، جذاب، اغواکننده را مناسب قرارهای عاشقانه در روزهای سرد سال طراحی و عرضه کرد. نُتهای بسیار خاص این عطر مردانه از ترکیب نت های گریپ فروت، پرتقال قرمز، نعناع، رز، دارچین، ادویه جات، چرم بلوند، نعناع هندی و کهربا ساخته شده است. اگر به ظاهر بطری عطر توجه کنید ظرافت، قدرت، ثروت و تجملات را از ظاهر آن حس می کنید.

عطر اغواکننده مردانه عطری است که زن محبوبتان با بوییدن رایحه خوش آن غرق در لذت شود.

عطر اغواکننده زنانه عطری است که مرد محبوبتان آن را دوست داشته باشد و از بوییدن رایحه آن لذت ببرد.

کارولینا هررا گود گرل، مانزانا ایتوال د اورینت، گرلن لاپتیت روب نویر کوتور، تیری موگلر وومنیتی ادو پرفیوم، ایوسن لورن مون پاریس

پاکو رابان وان میلیون ادو تویلت کالکتور ادیشن مردانه، پاکو رابان وان میلیون اس ( دلار)

مندیتوروزا نرت، اورتو پاریسی برگاماسک، اودین 01 ساندا، ایگنر ایکس لیمیتد

دانشنامه عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید