Loading...
آخرین پست ها
چهارشنبه 08 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دسته بندی
آرشیو
شنبه 13 آذر 1400 مدیر عطریمو 60 0
عطرهای پربازدید برند فرانسوی لانکوم

عطرهای پربازدید برند فرانسوی لانکوم

لانکوم شرکتی فرانسوی با محور فعالیت لوازم آرایشی است و توسط Armand Petitjean در سال 1935 تاسیس و راه اندازی شد. آغاز فعالیت لانکوم در حوزه عطر و ادکلن بود

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطرهای برند فرانسوی لانکوم

لانکوم شرکتی فرانسوی با محور فعالیت لوازم آرایشی است و توسط Armand Petitjean در سال 1935 تاسیس و راه اندازی شد. آغاز فعالیت لانکوم در حوزه عطر و ادکلن بود. عطرهای این برند با نماد گل رز شناخته می شود. لانکوم بعد از عرضه 5 عطر به نمایشگاه عطر جهانی در سال 1395 کم کم اجناس خود را توسعه داد. لوازم آرایشی و محصولات آرایشی و مراقبت از پوست از دیگر تولیدات این برند هستند. اولین عطرهای لانکوم عطرهای زنانه بودند و با نام هایTendre Nuit، Bocages، Conquete، Kypre و Tropiques شناخته می شدند. بعد از این 5 محصول لانکوم در سال 1947 به خانواده ی L'Oreal پيوست و دیگر محصولات خود را با نام هایClimat، Magie Noire و Tresor تولید و به بازار عرضه کرد.

12 عطر برتر از لانکوم

ادکلن زنانه لانکوم لا ویه است بله له اکلت

ادکلن برند لانکوم لا ویه است بله له اکلت در سال 2017 به بازار عطر جهانی معرفی و عرضه شد. این عطر محبوب و جذاب با نام لاتین La Vie est Belle L'Eclat نامگذاری شده و اسانس های شرقی گلی و جذابی دارد. این عطر گرم و جذاب ترکیبی از رایحه های ترنج، شکوفه پرتقال، گل‌های سفید، وانیل و چوب صندل سفید را در خود جای داده است.

لانکوم لا ویه است بله له اکلت

عطر زنانه لانکوم لانویت ترزور

لانکوم لانویت ترزور - لنکوم ترسور ل نویت از عطرهای زنانه محبوب و جذاب لانکوم است. این عطر خارق العاده در سال 2015 به بازار معرفی شد. کریستوف رینود و آمندین مری، با ترکیب انواع آمیزه های متفاوت و بسیار خوشبو، رایحه بینظیر و ماندگار لانکوم لانویت ترزور را خلق کردند. بعد از خرید و استفاده از این عطر زنانه و بعد از اسپری اولین پاف شاهد رد بویی از اسانس های ترنج، نارنگی و گلابی هستیم. بعد از ملایم شدن رایحه های نت اولیه و بعد از دقایقی اسانس های موجود در نت میانی عطر شامل رز، توت فرنگی، ارکیده و میوه گل ساعت خودنمایی می کنند. در نت پایانی اسانس های سرخالو، وانیل، نعناع هندی، کومارین، پرالین، روایح دودی، پاپیروس، شیرین بیان، کارامل و قهوه فضای عطرآگین خارق العاده ای را فراهم می کنند. قیمت عطر لانکوم لانویت ترزور از طریق لینک زیر امکانپذیر است.

عطر زنانه لانکوم لانویت ترزور

عطر زنانه لانکوم میراکل

لانکوم میراکل از عطرهای زنانه قدیمی و بسیار پرفروش مجموعه لانکوم است. این عطر فرانسوی از رایحه های گلی ساخته شده است و با وجود گذشت حدود 21 سال از عرضه آن هنوز هم در صدر عطرهای پرفروش جهان است. آلبرتو موریلاس و هری فریمونت عطاران هنرمند و برجسته این عطر زنانه هستند. آنها با ترکیب سرخالو، فریزیا، نارنگی ماندارین، یاس، زنجبیل، فلفل، مگنولیا، مشک، کهربا و یاس رایحه معتدل و زنانه این عطر بینظیر را ساختند. خرید عطر و ادکلن زنانه لانکوم میراکل به بانوان طرفدار رایحه های قدیمی پیشنهاد می شود.

لانکوم میراکل

عطر زنانه لانکوم لا نویت ترزور ای لا فولی

لانکوم لا نویت ترزور ای لا فولی در سال 2018 به مجموعه عطرهای شرقی وانیلی زنانه معرفی شد. کریستوف رینود، هونورین بلانک، آمندین مری بر روی خلق رایحه بینظیر عطر کار کردند. اسانس های کمیاب که رایحه بینظیر این عطر را خلق کردند. کنار هم قرار دادن رایحه های ترنج، فلفل صورتی، گلابی، انگور فرنگی سرخ، رز، بنفشه، یاس، گل صدتومانی، دانه تونکا، لوبان، وانیل، نعناع هندی، جوز، روایح چوبی و آمبروکسان  رایحه گرم و بینظیری را به وجود آورده است.

لانکوم لا نویت ترزور ای لا فولی

ادکلن زنانه لانکوم ایدول

علاقمندان به رایحه های چایپر حتماً رایحه بینظیر این عطر را هم می پسندند. شیامالا میزندیو، آدریانا مدیانا و نادج لو گارلونزک در سال 2019 این اثر خوشبو را از خود به جا گذاشتند. لانکوم آیدول مختص زنانی آفریده شد که جسارت رویا پردازی دارند و قوی، صریح و بی پرده به آینده نگاه می کنند.

لانکوم ایدول

عطر زنانه لانکوم ترزور ادوپارفیوم لومینوز

این عطر بینظیر و زنانه با طراحی زنانه زیبا و شکیل در سال 2013 ساخته شد. روایح این عطر شرقی گلی است. رایحه های پرالین، رز، برگ بنفشه، مشک، وانیل، چوب صندل سفید و روایح چوبی ترکیبات بینظیر و ناب این عطر زنانه خوشبو هستند.

لانکوم ترزور ادوپارفیوم لومینوز

عطر زنانه لانکوم لانویت ترزور لئو د پرفیوم

لانکوم لانویت ترزور لئو د پرفیوم عطری است که در سالهای اخیر معرفی شده و رایحه شرقی وانیلی و بینظیری دارد. این عطر بینظیر در سال 2018 معرفی شد و خیلی زود در دنیا تکثیر و بازار فروش خوبی بدست آورد. رایحه قوی و خوشبوی عطر اثری ماندگار و خلاقانه از کریستوف رینود و آمندین مری است. آنها عطاران حاذقی و توانمندی در عطرسازی بودند و رایحه های متفاوتی را خلق کردند. ترنج، نارنگی، گلابی، رز، توت فرنگی، ارکیده، میوه گل ساعت، سرخالو، دانه تونکا، وانیل، نعناع هندی، پرالین، روایح دودی، پاپیروس، شیرین بیان، کارامل و قهوه ترکیبات معطر و خوشبوی این عطر هستند.

لانکوم لانویت ترزور لئو د پرفیوم

عطر زنانه لانکوم ایدول له اینتنس

در سال 2020 کمپانی لانکوم، ادکلن زنانه لانکوم ایدول له اینتنس را معرفی کرد. این عطر زنانه اسانس های چایپر گلی را در عصاره خود گنجانده است. شیامالا میزندیو، آدریانا مدیانا و نادج لو گارلونزک عطرسازان این عطر هستند. نارنگی ماندارین، نارنج، مشک، رز، یاس، وانیل، نعناع هندی، سدر، چوب صندل سفید، چوب کشمیر و گیاهان آکاسیا اسانس هایی هستند که در این عطر استفاده شده اند.

لانکوم ایدول له اینتنس

ادکلن زنانه لانکوم لا ویه است بله سولیل کریستال

لانکوم لا ویه است بله سولیل کریستال از عطرهای جدید لانکوم است و در سال 2021 معرفی شده است. لانکوم لا ویه است بله سولیل کریستال از کنار هم قرار گرفتن آمیزه های بسیار خوشبو و معطر چایپر گلی در کنار یکدیگر به وجود آمده است. رایحه هایی مثل ترنج، نارنگی ماندارین، فلفل، زنبق، یاس، گل یلانگ، شکوفه پرتقال، وانیل، نعناع هندی و نارگیل اسانس های متنوع و جذاب این ادکلن زنانه هستند.

لانکوم لا ویه است بله سولیل کریستال

ادکلن زنانه لانکوم لا نویت ترزور نود

یکی دیگر از عطرهای زنانه و جدید لانکوم با نام لانکوم لا نویت ترزور نود در سال 2020 معرفی شد. لانکوم لا نویت ترزور نود از عطرهای گلی این مجموعه است. ترنج، رز، وانیل و نارگیل چهار ترکیب محدود اما متفاوت و جذاب این ادکلن زنانه لانکوم هستند.

لانکوم لا نویت ترزور نود

عطر زنانه لانکوم میراکل بلوسوم

لانکوم میراکل بلوسوم در سال 2016 معرفی شد. لانکوم میراکل بلوسوم از عطرهای معتدل و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است. نارنگی ماندارین، سرخالو، سیب، رز، یاس، گل صدتومانی، مشک، چوب صندل سفید اسانس هایی هستند که با کنار هم قرار گرفتن رایحه معتدل و گلی جذابی برای بانوان رقم می زنند.

لانکوم میراکل بلوسوم

عطر زنانه لانکوم هیپنوز ادو پرفیوم

 لانکوم ادکلن اصل زنانه لانکوم هیپنوز ادو پرفیوم را در سال 2007 به بازار عطرهای گرم زنانه معرفی و عرضه کرد. عطر لانکوم هیپنوز ادو پرفیوم از نظر بویایی در گروه عطرهای شرقی وانیلی دسته بندی می شود. عطار این عطر آنیک مناردو و تیری واسر است. گل ساعت، یاس، گاردنیای یاسمنی، وانیل و خس خس روایح جذاب این عطر گرم و اغواگر برای روزها و شب های سرد زمستان و پاییز است.

لانکوم هیپنوز ادو پرفیوم

 

معرفی عطر
مطالب مرتبط دیگر را بخوانید
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید