Loading...
آخرین پست ها
پنجشنبه 18 خرداد 1402
چهارشنبه 17 خرداد 1402
يكشنبه 14 خرداد 1402
چهارشنبه 10 خرداد 1402
چهارشنبه 10 خرداد 1402
پنجشنبه 04 خرداد 1402
شنبه 30 اردیبهشت 1402
پنجشنبه 28 اردیبهشت 1402
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1402
دوشنبه 25 اردیبهشت 1402
جمعه 22 اردیبهشت 1402
يكشنبه 17 اردیبهشت 1402
دسته بندی
آرشیو
جمعه 12 آذر 1400 مدیر عطریمو 155 0
دولچه گابانا و 12 عطر مشهورش!

دولچه گابانا و 12 عطر مشهورش!

خانه مد لوکس و ایتالیایی دولچه گابانا در سال 1985 تاسیس شد. دومینیکو دولچه و استفانو گابانو موسسین این برند بودند

آنچه در این مطلب خواهید خواند

با برند ایتالیایی دولچه گابانا آشنا شوید

خانه مد لوکس و ایتالیایی دولچه گابانا در سال 1985 تاسیس شد. دومینیکو دولچه و استفانو گابانو موسسین این برند بودند. تولید لباس های خاص و میزان توجه سلبریتی های مشهوری چون مدونا دلیل اصلی شهرت پیدا کردن دولچه گابانا در همان سالهای ابتدایی تاسیس بود. دولچه گابانا علاوه لباس، در تولید عینک، ساعت و زیورآلات و عطر هم بسیار شهره است؛ محصولات دولچه گابانا با نماد "D&G" عرضه شده و از سوی دیگران شناخته می شود. اولین عطری که توسط این برند به بازار عرضه شد یک عطر زنانه با نام دولچه گابانا بود در سال 1992 عرضه شد. نسخه مردانه این عطر در سال 1994 معرفی و مانند نسخه زنانه اش موفقیت چشمگیری به دست آورد.

دولچه گابانا طی سالهای تاسیسش از همان ابتدا عطرهای بسیاری را روانه بازار کرد که همگی آنها بسیار پرطرفدار و پرفروش بودند.

 1. دولچه گابانا د وان ادو پرفیوم اینتنس مردانه

دولچه گابانا د وان ادو پرفیوم اینتنس مردانه از عطرهای بسیار جدید و خوشبوی دولچه گابانا است. عاشقان عطرهای ایتالیایی دولچه گابانا حتماً عطرهای تولید شده این برند را به شدت دنبال و از عرضه آن استقبال می کنند. این عطر مردانه ترکیبات چرمی دارد. عطرهای چرمی نوع محبوب عطر برای آقایان جنتلمن و جذاب است. به حق که ژان کریستوف هری به خوبی از عهده خلق رایحه چرمی و بینظیر این عطر بر آمده است. کسانی که این عطر چرمی را بوییده اند به خوبی روایح معطر بهار نارنج، هل و سرو را شنیده اند. شاید بتوان گفت که رایحه های نت میانی از دلایل اصلی جذابیت این عطر مردانه است. لوبان، بهار نارنج، سالویا اسکلاریا و کشمران در این لایه از عطر نهفته اند. رایحه های بهار نارنج، نعناع هندی، چرم و لابدانیوم در نت اصلی عطر عطر جای داده شده است. خرید ادکلن اصل مردانه دولچه گابانا د وان ادو پرفیوم اینتنس مردانه به مردانه کلاسیک و شیک پوش توصیه می شود.

دولچه گابانا د وان ادو پرفیوم اینتنس مردانه

 1. دولچه گابانا لایت بلو مردانه

یکی دیگر از عطرهای محبوب این برندف دولچه گابانا لایت بلو مردانه نام دارد. این عطر از دولچه گابانا نسبتاً قدیمی و محصول 2007 است. این عطر بالعکس عطر قبلی رایحه گلی میوه ای و متفاوتی دارد. در محلول این عطر از اسانس های ترنج، نارنگی ماندارین، گریپ فروت و سرو کوهی در نت اولیه، اقاقیای برزیلی، رزماری و فلفل در نت میانی و رایحه های مشک، خزه درخت بلوط و روایح دودی در نت پایانی استفاده شده است. دولچه گابانا لایت بلو مردانه از بهترین انتخاب ها برای فصل تابستان است.

دولچه گابانا لایت بلو مردانه

 1. دولچه گابانا پورهوم اینتنسو

عطر اصل مردانه دولچه گابانا پورهوم اینتنسو یا دولچی گبانا پور هم اینتنس در دسته عطرهایی است که طی دهه اخیر از زمان انتشارش در سال 2014 تاکنون شهرت و محبوبیت خاصی داشته است. بوی بینظیر این عطر حاصل ترکیب اسطوخودوس، ریحان، شمعدانی، آب و گل جعفری در نت اولیه عطر، تنباکو، سالویا اسکلاریا، سبوس، میوه درخت موپل و یونجه خشک در نت میانی و مشک، کهربا، چوب صندل سفید، لابدانیوم و سرو در نت پایانی عطر به وجود آمده است. بعد از اسپری این عطر بوی  چوبی معطر بسیار بینظیر و خوشبویی در فضا ساطع می شود و با عصاره گرم و دلنشینش گرمابخش روزها و شب های سرد زمستان و پاییز است.

دولچه گابانا پورهوم اینتنسو

 1. دولچه گابانا پور فمه

در سال 2012 یکی دیگر از عطرهای دولچه گابانا با نام دولچه گابانا پور فمه به بازار عطر جهانی معرفی و عرضه شد. این ادکلن بعد از عرضه همواره در میان عطرهای گرم مردانه درخشیده و سروری کرده است. برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های نارنگی ماندارین، بهار نارنج و تمشک استفاده شده است. نت میانی عطر شامل روایح یاس و شکوفه پرتقال است. وانیل، چوب صندل سفید، گل آفتاب پرست و پف نبات از روایح نت پایانی عطر هستند.

دولچه گابانا پور فمه

 1. دولچه گابانا دولچه گاردن

محصول 2018 دولچه گابانا با نام دولچه گاردن از ادو پرفیوم های زنانه و گرم است و با ترکیب اسانس های متنوعی به وجود آمده است. مثلا برای نت ابتدایی اسانس های نارنگی ماندارین، بهار نارنج و مگنولیا با هم ترکیب شده اند. بعد از آن شاهد ردی از اسانس های نارگیل، گل یلانگ و پلومریا هستیم. ترکیب وانیل، چوب صندل سفید و بادام، آخرین اثری است که از این عطر جا می ماند.

دولچه گابانا دولچه گاردن

 1. دولچه گابانا د اونلی وان 2

دولچه گابانا د اونلی وان 2 از عطرهای شرقی وانیلی بسیار خوشبو با رایحه فریبده است. این عطر در سال 2019 با رایحه بسیار ماندگار و پخش بوی عالی ساخته و به بازار عرضه شد. فریزیا، توت سیاه، دانه‌های قرمز، گلابی، رز، بنفشه، قهوه، دانه تونکا، نعناع هندی، عنبر و چوب عنبر اسانس های سازنده این عطر هستند.

دولچه گابانا د اونلی وان 2

 1. دولچه گابانا دولچه شاین

از محصولات جدید دولچه گابانا، دولچه گابانا دولچه شاین است. رایحه گلفام و میوه ای این عطر از کنار هم چیدن رایحه های گریپ فروت، به و انبه در نت اولیه، یاس، شکوفه پرتقال و گل مریم در نت میانی و مشک، چوب صندل سفید و روایح چوبی در نت پایانی به وجود آمده است. مری سالمگنه خالق این رایحه جذاب با اسانس های ناب و اصل است. دولچه گابانا دولچه شاین عطری معتدل و جدید است و در سال 2020 معرفی شد.

دولچه گابانا دولچه شاین

 1. دولچه گابانا دولچه

دولچه گابانا دولچه عطری با رایحه گل های خوشبو و محصول 2014 است. این عطر گلی بینظیر رایحه های نرگس، نیلوفر آبی و گل آماریلیس را در لایه اولیه خود و بهار نارنج و شکوفه انبه هندی را در لایه میانی و رایحه های مشک و کشمران را در نت های اصلی خود جای داده است. دولچه گابانا دولچه رایحه خنک، تابستانی و بسیار دلپذیری دارد و به خوبی حس گرمای طاقت فرسا را کاسته و دمای هوا را معتدل و جذاب می کند.

دولچه گابانا دولچه

 1. دولچه گابانا د وان اسنس

عطرهای شرقی گلی، از عطرهای بینظیر و بسیار جذاب است. تصور احساس بوی ترنج، نارنگی ماندارین، سرخالو و هلو همزمان بسیار لذتبخش و جذاب است. بعد از آن رایحه های جذاب شاهد ترکیبی از رایحه یاس، گل برف و گل سوسن در این عطر توامان هستیم. جذابیت این عطر زمانی بیشتر می شود که بوی کهربا، وانیل و خس خس همزمان احساس شود. این عطر در سال 2015 معرفی شد و بسیار مورد توجه قرار گرفت. رایحه گرم و پر قدرت این عطر برای فصل زمستان بسیار مورد پسند و جذاب است.

دولچه گابانا د وان اسنس

 1. دولچه گابانا د وان رویال نایت لیل ملکی

اگر به دنبال یک عطر مردانه با رایحه قوی و جذاب هستید از عطر دولچه گابانا د وان رویال نایت لیل ملکی غافل نشوید. کافیست سلیقه تان با رایحه های شرقی و چوبی جور باشد. این عطر بسیار خوشبو از برند دولچه گابانا در سال 2015 به بازار عطرهای گرم مردانه معرفی شد و غوغایی در میان عطرهای مردانه به پا کرد. اولین بویی که بعد از اولین اسپری اولین پاف احساس می شود ترکیبی از اسانس های ریحان و هل است. خط بویی کمی تند و تیز که پس از افشانده شدن در فضا طنین انداز شده و بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و دیگر احساس نمی شوند. دومین بو ترکیبی خارق العاده از جوز و برگ درخت گلابی است. کهربا، سدر، چوب صندل سفید و لابدانیوم آخرین عناصر تشکیل دهنده این عطر بینظیر هستند و در فضایی که افشانده می شوند دلبری می کنند.

د وان رویال نایت لیل ملکی

 1. دولچه گابانا کی بای دولچه گابانا

در سال 2019 دولچه گابانا، ادکلن اصل دولچه گابانا کی بای دولچه گابانا را عرضه کرد. دولچه گابانا کی بای دولچه گابانا در گروه بویایی چوبی معطر دسته بندی می شود. در ترکیب بینظیر این عطر آمیزه های سحرانگیز لیمو ترش، مرکبات، پرتقال خونی، فلفل قرمز شیرین، دانه سرو کوهی، نعناع هندی، خس خس و سدر گنجانده شده است.

دولچه گابانا کی بای دولچه گابانا

 1. دولچه گابانا آنتولوژی لا لون 18

آخرین عطری که معرفی می کنیم، دولچه گابانا آنتولوژی لا لون 18 محصول 2009 دولچه گابانا است. ترنج، ترکیبات سبز، سیب سرخ، رز، گل مریم، گل سوسن، مشک، چوب صندل سفید، چرم و ریشه زنبق رایحه های چایپر گلی خوشبو و بینظیر این عطر زنانه هستند. خرید عطر اصل زنانه دولچه گابانا آنتولوژی لا لون 18 به طرفداران این برند که علاقمند به رایحه های چایپر هستند توصیه می شود.

دولچه گابانا آنتولوژی لا لون 18

کلیه عطرهایی که در این مقاله معرفی کردیم و دیگر عطرهای این برند به صورت صد در صد اصل و اورجینال در فروشگاه اینترنتی ادکلن اورجینال عطرافشان برای سفارش موجود است.

 

معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید