Loading...
آخرین پست ها
پنجشنبه 04 خرداد 1402
شنبه 30 اردیبهشت 1402
پنجشنبه 28 اردیبهشت 1402
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1402
دوشنبه 25 اردیبهشت 1402
جمعه 22 اردیبهشت 1402
يكشنبه 17 اردیبهشت 1402
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1402
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1402
يكشنبه 03 اردیبهشت 1402
پنجشنبه 31 فروردین 1402
يكشنبه 20 فروردین 1402
جمعه 18 فروردین 1402
دسته بندی
آرشیو
شنبه 09 مرداد 1400 مدیر عطریمو 405 0
عطرهای برتر برند بنتلی - bentley

عطرهای برتر برند بنتلی - bentley

معرفی محبوب ترین عطرهای زنانه و عطرهای زنانه - مردانه برند بنتلی ساخت انگلستان

آنچه در این مطلب خواهید خواند

اسامی عطرهای مردانه و پرفروش بنتلی

بنتلی

بنتلی

ادو پرفیوم مردانه بنتلی اینتنس ادو پرفیوم

ادکلن اصل بنتلی اینتنس ادو پرفیوم از محصولات برتر و پرفروش برند بنتلی است و به کشور انگلستان تعلق دارد. بنتلی اینتنس ادو پرفیوم در 2013 به بازار عطرهای گرم پاییزه و زمستانه مردانه معرفی و عرضه شد.
کمپانی بنتلی برای خلق رایحه این ادکلن اورجینال مردانه از آمیزه های متفاوتی استفاده کرد. چیده شدن انواع روایح شرقی ادویه ای در کنار یکدیگر و خلق رایحه محشر و دلنواز و گرم شرقی. بنتلی اینتنس ادو پرفیوم در همان ابتدا با روایح ترنج، فلفل، برگ خشک برگبو در نت اولیه عطر آغاز می شود. در نت میانی به روایح شمعدانی، دارچین، روایح چوبی، سالویا اسکلاریا می رسد و در نت پایانی با روایح لوبان، نعناع هندی، سدر، چرم، روایح دودی خاتمه می یابد و رایحه ای بینظیر و خارق العاده را خلق می کند.

بنتلی اینتنس ادو پرفیوم

خرید اینترنتی عطر مردانه بنتلی اینتنس ادو پرفیوم

 

ادو پرفیوم مردانه بنتلی ابسولوت

عطر بنتلی ابسولوت محصول انگلستان است. این برند، بنتلی ابسولوت را در سال 2014 به بازار عطرهای گرم مردانه عرضه کرد. بنتلی این عطر را از ترکیب آمیزه های بسیار لطیف شرقی چوبی خلق کرد. ترکیب بسیار خارق العاده و جذاب از اسانس های معطر زنجبیل، فلفل صورتی و چوب صندل سفید، پاپیروس، صمغ کندر و کهربا، خزه درخت بلوط، سدر، عود در کنار یکدیگر. خرید ادکلن مردانه بنتلی ابسولوت از طریق لینک زیر امکانپذیر است.

بنتلی ابسولوت

خرید اینترنتی عطر و ادکلن مردانه بنتلی ابسولوت

 

بنتلی اینفینیتی اینتنس (اینفینیت اینتنس)

ادکلن مردانه بنتلی اینفینیتی اینتنس (اینفینیت اینتنس) دارای طبع معتدل است. برند سازنده این عطر بنتلی است. این عطر را در سال 2015 عرضه کرد. ادکلن مردانه بنتلی اینفینیتی اینتنس  از کنار هم قرار دادن اسانس های اسطوخودوس، بنفشه، شمعدانی، فلفل و لوبان، جوز، لامی، عنبر، ادویه جات معطر و مشک، نعناع هندی، خس خس، سدر به وجود آمده است.

بنتلی اینفینیتی اینتنس

خرید عطر و ادکلن اصل بنتلی اینفینیتی اینتنس

 

عطر مردانه بنتلی آزور

ادو تویلت بنتلی آزور تولید انگلستان در سال 2014 است. بنتلی برند تولید کننده این عطر، بنتلی آزور را در گروه بویایی چوبی آبزی عرضه کرد. عطر و ادکلن مردانه بنتلی آزور از ترکیب آمیزه های چوبی آبزی بسیار معطر و خوشبوی ترنج، نارنگی ماندارین، برگ بنفشه، آناناس در نت اولیه عطر، اسطوخودوس، سالویا اسکلاریا، چای در نت میانی و دانه تونکا، چوب کشمیر در نت پایانی عطر به وجود آمده است.

بنتلی آزور

خرید آنلاین عطر اورجینال بنتلی آزور

 

ادکلن مردانه بنتلی فور من بلک ادیشن

ادو پرفیوم بنتلی فور من بلک ادیشن محصول انگلستان در سال 2018 است. بنتلی، بنتلی فور من بلک ادیشن را در گروه بویایی شرقی ادویه ای عرضه کرد. عطر اصل مردانه بنتلی فور من بلک ادیشن از ترکیب آمیزه های شرقی ادویه ای و ترکیب اسانس های زیر به وجود آمده است.
بنفشه، جوز، نارنگی، فلفل صورتی در نت اولیه، نعناع هندی، یاس، پاپیروس، آبنبات، خاک زمین در نت میانی و دانه تونکا، خزه درخت بلوط، سدر، تنباکو، روایح دودی از اسانس های سازنده این عطر هستند.

بنتلی فور من بلک ادیشن

خرید اینترنتی عطر اورجینال بنتلی فور من بلک ادیشن

 

اسامی عطرهای زنانه - مردانه و پرفروش بنتلی

مردانه - زنانه بنتلی اگزوتیک ماسک

عطر مردانه - زنانه اصل بنتلی اگزوتیک ماسک از محصولات محبوب و پرفروش برند بنتلی است و ساخت کشور انگلستان است. بنتلی اگزوتیک ماسک در 2019 معرفی و عرضه شد.
عطرسازان مجموعه بنتلی برای ساخت رایحه بینظیر این ادکلن برند مردانه - زنانه از روایح سحرآمیز و هوس انگیزی استفاده کردند. قرارگیری انواع رایحه های شرقی در کنار یکدیگر و خلق رایحه بسیار خوشبو و شیک که ساختار عطر را تشکیل می دهند. بنتلی اگزوتیک ماسک در همان ابتدا با رایحه دانه تونکا، مشک در نت اولیه عطر آغاز و ماندگار می شود.

بنتلی اگزوتیک ماسک

خرید آنلاین عطر مردانه - زنانه بنتلی اگزوتیک ماسک

 

مردانه - زنانه بنتلی مجستیک کشمیر (کاشمر)

عطر بنتلی مجستیک کشمیر (کاشمر) محصول 2019 در انگلستان است. عطاران مشهور و حرفه ای کمپانی بنتلی این ادکلن اصل را از ترکیب آمیزه های معطر رایحه های چوبی ساختند. ترکیب بسیار خارق العاده و جذاب از اسانس های معطر دانه تونکا، مشک، نعناع، خس خس، لابدانیوم، چوب کشمیر، گل ختی، پونه کوهی در کنار یکدیگر.

بنتلی مجستیک کشمیر

خرید ادکلن مردانه - زنانه بنتلی مجستیک کشمیر

 

بنتلی وایلد وتیور

ادکلن اورجینال مردانه - زنانه بنتلی وایلد وتیور در گروه بویایی چوبی معطر دسته بندی می شود. برند سازنده این عطر بنتلی کمپانی سازنده عطر، آن را در 2019 و در کشور انگلستان عرضه کرد. ادکلن مردانه - زنانه بنتلی وایلد وتیور از کنار هم قرار دادن اسانس های ترنج، خس خس، فلفل، به لیمو، چوب درخت قان، چوب عنبر و و به وجود آمده است. بر روی نام عطر کلیک کنید و قیمت ادکلن بنتلی وایلد وتیور را مشاهده کنید.

بنتلی وایلد وتیور

خريد عطر و ادكلن اینترنتی بنتلی وایلد وتیور

 

مردانه - زنانه بنتلی ریچ پیمنتو

ادکلن مردانه - زنانه اصل بنتلی ریچ پیمنتو یکی از محصولات برتر و پرفروش برند بنتلی است و به کشور انگلستان تعلق دارد. بنتلی ریچ پیمنتو در 2020 به بازار عطرهای مردانه - زنانه معرفی و عرضه شد.
کمپانی بنتلی برای خلق رایحه این عطر مردانه - زنانه از آمیزه های متفاوتی استفاده کرد. چیده شدن انواع روایح چوبی ادویه ای در کنار یکدیگر و خلق رایحه محشر. بنتلی ریچ پیمنتو در همان ابتدا با روایح ترنج، گریپ فروت، ریواس در نت اولیه عطر آغاز می شود. در نت میانی به روایح شمعدانی، فلفل، فلفل قرمز شیرین، فلفل صورتی می رسد و در نت پایانی با روایح دانه تونکا، کهربا، نعناع هندی، سدر خاتمه می یابد و رایحه ای بینظیر و خارق العاده را خلق می کند.

 برای خرید اینترنتی عطر زنانه - مردانه بنتلی ریچ پیمنتو از طریق لینک زیر اقدام کنید.

بنتلی ریچ پیمنتو

خرید عطر ادکلن مردانه - زنانه بنتلی ریچ پیمنتو

 

مردانه - زنانه بنتلی رادیانت اوسمانتوس

عطر بنتلی رادیانت اوسمانتوس محصول انگلستان است. این برند، بنتلی رادیانت اوسمانتوس را در سال 2020 به بازار عطرهای مردانه - زنانه عرضه کرد. بنتلی این ادکلن را از ترکیب آمیزه های بسیار لطیف گلی میوه ای خلق کرد. ترکیب بسیار خارق العاده و جذاب از اسانس های معطر نارنگی ماندارین، لیمو ترش، بهار نارنج و یاس، هلو، گل اوسمانتوس و مشک، کهربا، سدر، چوب صندل سفید در کنار یکدیگر.

بنتلی رادیانت اوسمانتوس

خرید عطر مردانه - زنانه بنتلی رادیانت اوسمانتوس

 

بنتلی ملو هلیوتروپ

عطر و ادکلن مردانه - زنانه بنتلی ملو هلیوتروپ در گروه بویایی شرقی گلی دسته بندی می شود. این عطر محصول سال 2020 است. ادکلن مردانه - زنانه بنتلی ملو هلیوتروپ از کنار هم قرار دادن اسانس های ترنج، نارنگی ماندارین، گاردنیای یاسمنی، برگ و جوانه انگور فرنگی و لامی، فلفل صورتی، تمشک و وانیل، گل آفتاب پرست، پرالین، گل ختی، برگ بنفشه به وجود آمده است.

بنتلی ملو هلیوتروپ

خرید عطر ادکلن اورجینال بنتلی ملو هلیوتروپ

 

عطر مردانه - زنانه بنتلی وایبرنت هيبيسكوس

بنتلی وایبرنت هيبيسكوس تولید انگلستان در سال 2020 است. بنتلی برند تولید کننده این عطر، بنتلی وایبرنت هيبيسكوس را در گروه بویایی رایحه های گلی عرضه کرد. عطر اصل مردانه - زنانه بنتلی وایبرنت هيبيسكوس از ترکیب آمیزه های رایحه های گلی بسیار معطر و خوشبوی ترنج، نارنگی ماندارین، برگ بنفشه، برگ و جوانه انگور فرنگی در نت اولیه عطر، رز، یاس، گل برف، گل صدتومانی، گل بامیه در نت میانی و مشک، نعناع هندی، خس خس، چوب صندل سفید در نت پایانی عطر به وجود آمده است.

بنتلی وایبرنت هيبيسكوس

خرید اینترنتی ادکلن اورجینال بنتلی وایبرنت هيبيسكوس

 

معرفی عطر
مطالب مرتبط دیگر را بخوانید
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید